Naga MarketsCzwartek na Wall Street przyniósł lekką poprawę nastrojów, spadki zostały zatrzymane, a byki mają zapewne nadzieję, że taki stan zostanie już podtrzymany. Na wykresach głównych amerykańskich indeksów jednak nie zmieniła się w sposób znaczący sytuacja techniczna.

Proponuję zatem spojrzeć na trzy wykresy spółek, którymi można handlować za pośrednictwem kontraktów CFD u brokera ACFX.

Po wzrostach ostatnich wzrostach interesująco wygląda CATERPILLAR.

CATERPILLAR - wykres H4
CATERPILLAR – wykres H4

Od dołka 13 marca spółka znajdowała się w trendzie wzrostowym. 28 kwietnia doszło do pokonania ważnego średnioterminowo oporu. Aktualnie kurs wykonał ruch powrotny do wspomnianego poziomu i jest to miejsce dobre miejsce do zajęcia długiej pozycji na akcjach spółki.

Inną spółką, na której wykresie widać elementy pod które można zagrać jest YAHOO!

YAHOO - wykres H1
YAHOO – wykres H1

Wczorajsze otwarcie wypadło znacznie powyżej poziomu odniesienia z środy. Jednak dalsza część sesji nie była już tak przychylna dla kupujących, ponieważ spółka praktycznie cały dzień traciła wypracowany wzrost. Myślę, że dobrym pomysłem powinno być zagranie na domknięcie luki. Dalsze spadki doprowadzą do sytuacji, że wszyscy którzy zajęli wczoraj długie pozycje będą musieli ciąć straty – a to powinno napędzać dalszy ruch w dół.

Ostatnią przygotowaną przeze mnie na dziś spółką jest PROCRER&GAMBEL.

PROCTER&GAMBLE - wykres H1
PROCTER&GAMBLE – wykres H1

Od maksimów 15 kwietnia spółka znajduje się w trendzie spadkowym. Po przebiciu ważnego wsparcia, czyli minimów z 11 marca, byki zdołały wypracować ruch powrotny do wspomnianego poziomu. Jeśli jednak nie uda im się na stałe powrócić powyżej tego poziomu grający na spadki powinni zwiększać swoją aktywność.


Potencjalne zagrania na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here