Naga MarketsUbiegłotygodniowe spadki na Wall Street sprawiły, że zaczęły pojawiać się sygnały sprzedaży na kilku spółkach, którymi można handlować za pośrednictwem brokera ACFX.

Wizja silniejszego wyjścia w górę przez wszystkie indeksy została mocno oddalona w czasie, a raporty finansowe spółek pojawią się dopiero po dzisiejszej sesji. W takich warunkach proponuję przyjrzeć się moim propozycjom na dzisiaj.

Jako pierwszą spółkę, na którą powinno się zwrócić dziś większą uwagę wymienię CATERPILLAR.

CATERPILLAR - wykres H1
CATERPILLAR – wykres H1

W tym przypadku w ubiegłym tygodniu doszło do wybicia w górę co zapoczątkowało trzydniowy marsz cen na północ. Natomiast czwartek i piątek to korekta wzrostów. Przed końcem piątkowego handlu doszło do zatrzymania przeceny. Jeśli minima z piątku nie zostałyby utracone punkt ten może stać się bazą do potencjalnej kolejnej fali wzrostowej i próbie ataku na maksima z 18 lutego.

Innym przykładem waloru, którego cena znajduje się w ważnym punkcie jest 3M.

3M - wykres H4
3M – wykres H4

Po spadkach z końcówki tygodnia cena znalazła się na poziomie wsparcia, które już kilkakrotnie było w stanie zatrzymać dalsze działania podaży. Jeśli tym razem doszłoby do jego przełamania powinno to doprowadzić do znacznie większej przeceny. Natomiast jeśli kurs po raz kolejny w tym miejscu wykona zwrot na północ będzie do świadczyć o sile popytu i chęci powrotu w rejon ostatnich maksimów.

Ostatnim przygotowanym na dziś przeze mnie wykresem jest JPMORGAN.

JP MORGAN - wykres H1
JP MORGAN – wykres H1

Spółka po wtorkowym wyjściu w górę i osiągnięciu nowych maksimów trendu wzrostowego w dalszej części tygodnia wykonała ruch powrotny do strefy wsparcia. Punkt ten powinien być miejscem gdzie do gry wejdzie zwiększony popyt.


Potencjalne zagrania na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here