Naga Markets

Caspar Asset Management jest jedną z największych w Polsce niezależnych firm inwestycyjnych, dysponującą własną siecią dystrybucyjną, głównie poprzez spółkę zależną  F-Trust S.A. Wartość zarządzanych aktywów na koniec czerwca br. wyniosła prawie 2 mld zł, a wartość wszystkich aktywów pod zarządzaniem i administracją Grupy Caspar AM przez klientów to ponad 2,5 mld zł.

  • Caspar Asset Management S.A. opublikował prospekt emisyjny pod koniec lipca
  • Spółka zmienia rynek notowań bez emisji, będzie 421. spółką notowaną na głównym rynku GPW oraz 6. debiutem w 2022 r.– Przejście na Rynek Główny GPW jest realizacją naszych planów. Osiągnęliśmy odpowiednią wielkość firmy i poziom organizacji, zatem jest to dobry moment na przeniesienie notowań akcji. Obecnie Spółka nie potrzebuje zasilenia kapitałowego. Prowadzimy stabilnie rozwijający się biznes i możemy corocznie wypłacać przynajmniej 80% zysku w postaci dywidendy – komentuje Leszek Kasperski, prezes zarządu Caspar Asset Management S.A.

Caspar Asset Management został założony w 2009 r. przez Leszka Kasperskiego. Spółka zadebiutowała na New Connect w grudniu 2011r. W skład zarządu wchodzą: Leszek Kasperski, założyciel i prezes zarządu odpowiedzialny za rozwój firmy i nadzorujący spółki wchodzące w skład grupy, Błażej Bogdziewicz, wiceprezes zarządu i dyrektor inwestycyjny oraz Hanna Kijanowska, wiceprezes i dyrektor operacyjny. Funduszami zarządza doświadczony zespół.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułStakowanie Ethereum może okazać się mniej rentowne, niż oczekiwano
Następny artykułKurs USD/HUF mocno w dół. Forint korzysta z sytuacji
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here