Naga MarketsSytuacja na rynku paliw zmienia się diametralnie, ale ceny nie schodzą dużo poniżej 5 zł. Dlatego kierowcy poszukują sposobów na obniżenie wydatków związanych z tankowaniem auta. Jedną z opcji jest cashback – dowiedz się, jak uzyskać zwrot za paliwo.

Statystyki pokazują, że Polacy na benzynę wydają średnio 300-400 zł miesięcznie. To koszt, który często stanowi duże obciążenie domowego budżetu. Można go ograniczyć, stosując się m.in. do zasad ekonomicznej jazdy. Warto jednak skorzystać także z dodatkowych sposobów, dzięki którym oszczędności są znacznie większe.

Na czym polega cashback?

Cashback to nic innego jak możliwość uzyskania zwrotu pieniędzy za dokonane zakupy. Tego rodzaju akcję prowadziło wiele sklepów stacjonarnych czy nawet stacji paliw. Nowością jest natomiast zwrot za paliwo zapewniany przez Toyota Bank.

Zasady zwrotu za paliwo są proste:

  • tankujesz samochód na dowolnej stacji benzynowej,
  • płacisz kartą przypisaną do Moto Konta,
  • otrzymujesz zwrot środków.

W zależności od tego, w jakim zakresie spełniasz warunki zwrotów, cashback może wynieść nawet do 10%.

Jak otrzymać zwrot za paliwo?

Aby móc skorzystać ze zwrotu za paliwo, należy spełnić kilka warunków:

  • założyć Moto Konto oferowane przez Toyota Bank,
  • uzyskać wymagane miesięczne saldo na rachunku osobistym lub saldo na lokatach,
  • pobrać specjalną aplikację Tankuj Korzyści – jest ona całkowicie bezpłatna.

Można także skorzystać z usługi finansowania – leasingu lub kredytu.

Warto przy tym podkreślić, że im bardziej aktywny posiadacz konta, tym większe profity można osiągnąć. Dla najbardziej zaangażowanych użytkowników Toyota Bank przygotował m.in. bony na paliwo czy dodatkowe zwroty nawet do 1100 zł.

Dlaczego warto dołączyć do programu lojalnościowego?

Uczestnictwo w programie lojalnościowym to przepustka do wielu korzyści. Decydując się na udział, można liczyć na:

  • spore oszczędności – wydatki związane z tankowaniem auta mogą się diametralnie obniżyć w przypadku osób często uzupełniających bak,
  • dodatkowe bonusy finansowe – szczególnie w przypadku osób, które w najbliższym czasie planują skorzystać z zewnętrznych form finansowania,
  • dostęp do produktów finansowych na korzystnych warunkach – mając Moto Konto, można dołączyć nie tylko do programu Tankuj Korzyści, ale również skorzystać z linii kredytowej czy lokat na promocyjnych zasadach.

Zastanawiasz się czy uczestnictwo w programie Tankuj Korzyści jest opłacalne pod względem finansowym? Tak, ponieważ wymagane Moto Konto jest bezpłatne po spełnieniu niewygórowanych warunków.

Artykuł sponsorowanytokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here