Naga MarketsCaruso jak Tesla. Firma kupuje bitcoina (BTC) i umożliwi płatności kryptowalutoweMiliarder i potentat rynku nieruchomości Rick Caruso ujawnił, że jego firma zainwestowała w bitcoina (BTC) i ma zamiar zacząć akceptować płatności w kryptowalutach za czynsz w należących do niego nieruchomościach. Wśród najemców znajduje się między innymi należąca do Elona Muska publicznie notowana spółka Tesla. Jak przyznaje sam Caurso pomysł jest odpowiedzią na zakup BTC przez producenta elektrycznych samochodów.

  • Caruso Properities kupiło bitcoina i będzie akceptowało płatności w BTC za comiesięczny szczynsz
  • Jak twierdzi miliarder, spółka ma zamiar związać się z kryptowalutami długoterminowo
  • Jest to kolejna firma, która inwestuje swój kapitał w kryptowaluty po tym, jak Tesla na początku lutego zakupiła BTC warte 1,5 mld dol.

Caruso jak druga Tesla, inwestuje w bitcoina i akceptuje go jako środek płatniczy

Miliarder z rynku nieruchomości znany z wystawnych centrów handlowych na świeżym powietrzu, ogłosił w środę w CNBC, że jego firma Caruso Properties, zainwestowała w bitcoina (BTC). Ponadto, zdradził, że “zacznie akceptować BTC jako płatność za czynsz w swoich nieruchomościach mieszkalnych i handlowych.”

Te artykuły również Cię zainteresują
Założona w 1987 roku firma z siedzibą w Los Angeles posiada nieruchomości o łącznej powierzchni 232 tys. m2. Jej nieruchomości obejmują centra miejskie, rezydencje, biura, centra handlowe, apartamenty i “światowej klasy kurort”. Wśród nich znajduje się The Grove, które Caruso opisał jako “jedno z najlepiej zarabiających centrów handlowo-rozrywkowych w kraju”. Według Forbes, wartość netto Ricka Caruso wynosi obecnie 4,2 miliarda dolarów. The Wall Street Journal nazywa go “królem handlu detalicznego w Południowej Kalifornii”.

Miliarder powiedział, że jego firma zainwestowała część swojego korporacyjnego kapitału w bitcoina i weszła w partnerstwo z giełdą kryptowalut Gemini należącą do bliźniaków-miliarderów Winklevoss.

– Wierzymy, że kryptowaluty zostaną z nami na dłużej. Uważam, że bitcoin jest dla nas właściwą inwestycją. Przeznaczyliśmy pewien procent tego, co normalnie trafiłoby na rynki kapitałowe, na zakup bitcoina – wyjaśniał Caruso.

Oprócz inwestowania w bitcoin, firma Caruso będzie również akceptować kryptowalutę jako środek płatniczy.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania bitcoin | akcje pgnig prognozy | s&p500 | co to blik | kryptowaluty wiadomości |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here