Naga Markets

Carrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


GBPNZD

GBPNZD1M
GBPNZD – na wykresie miesięcznym widzimy, że cena po przebiciu linii szyi bez re-testu strefy pokonała kolejny ważny opór. Z tej perspektywy możemy również zauważyć, że cena zrealizowała zasięg 1:1 formacji(licząc ustawienie stop lossa pod prawym ramieniem). Widzimy również pochylenie średnich, które jest wzrostowe i sugerują otwarcie tylko długich pozycji. Przyjrzyjmy się bliżej wykresowi.
GBPNZD1W
Na tym wykresie widzimy powstającą formację objęcia. Jeśli świeca tygodniowa zamknie się na podobnych poziomach to prawdopodobnie będziemy świadkami wystąpienia korekty. Prawdopodobnymi miejscami zakończenia korekty to wsparcie w okolicach 2.215 i strefa linii szyi, która jest również strefą wsparcia.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADE

NED


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here