Naga Markets

Carrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


GBPNZD

GBPNZD
GBPNZD – na wykresie miesięcznym widzimy, że poprzednia świeca przebiła linie szyi formacji oRGR. Prawie ramie formacji jest również trójkątem zwyżkującym. Obecna sytuacja ostrzega niedźwiedzi i zwiększa prawdopodobieństwo odwrócenia trendu. Jeśli ktoś chce rozgrywać formacje odwrócenia trendu to należy pamiętać o tym, że obecne rozsądny poziom zlecenia stop znajdowałby się poniżej prawego ramia formacji. Dobrym rozwiązaniem jest zaczekanie na korektę w okolice byłej strefy oporu, która po przebiciu pełni funkcje wsparcia.

GBPNZD1W
Na wykresie tygodniowym widzimy również wybicie z kanału wzrostowego. Możemy zauważyć, że przez ostatni okres kiedy cena była w wartościach ekstremalnych to rynek tworzył sygnał kontynuacji ruchu po którym cena poruszała się w zupełnie innym kierunku. Ostatnia świeca również jest takim sygnałem. Możliwe, że w następnym tygodniu będziemy świadkami korekty do okolic górnej krawędzi kanału wzrostowego, która pokrywa się z strefą wsparcia.

NED

Niżej zaprezentowane zamkniete w tym tygodniu zlecenia na koncie.
zlecenia

Zysk z punktów swap 8,9 % depozytu. Łączny zysk 7,1%.
2014 rok: Zysk z punktów swap 8,2 % depozytu. Łączny zysk 13,6%.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADEŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here