Naga Markets

Carrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


GBPNZD

GBPNZD1M
GBPNZD – na wykresie miesięcznym możemy zauważyć dosyć interesującą sytuacje rynkową. Widzimy, że świeca przebiła ważny opór. Nie należy jednak spieszyć się z zajmowaniem pozycji. Do zamknięcia świecy zostało jeszcze półtora tygodnia. Pamiętajmy również o tym, że pozycję długie wiążą się z dodatkowymi kosztami w postaci ujemnych punktów swapowych. Przyjrzyjmy się bliżej wykresowi tygodniowemu.

GBPNZD
Na tym wykresie możemy bez problemu zauważyć powtarzającą się sytuację. W większości przypadków, kiedy cena dociera do górnej lub dolnej krawędzi kanału wzrostowego to często pojawia się sygnał kontynuacji impulsu, który okazuję się fałszywy. Po jego wystąpieniu cena zaczyna poruszać się w przeciwnym kierunku. Jeśli świeca tygodniowa wygeneruje sygnał kupna to może być pomysłem na zajęcie pozycji krótkiej. W takiej sytuacji należałoby wyliczyć maksymalną wartość zmienności rynkowej jaką rynek wykonuję po powstałym sygnale. Obecna pozycja byłaby pozycją krótką, czyli przeciw trendową i należy być bardzo ostrożnym z tego typu pozycjami. Do zajęcia takiej pozycji może nas skłonić tylko wysoki potencjalny zysk. Rozsądne ryzyko na takiej pozycji to mniej więcej 0,25% naszego depozytu.

NED

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADEŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here