Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


GBPNZD

GBPNZD
GBPNZD – na wykresie miesięcznym widzimy bardzo interesującą sytuację. Z jednej strony formuję się formacja oRGR, z drugiej jest formacja trójkąta. Jest to wykres miesięczny i nie musimy mieć dużo czasu na obserwacje tej pary walutowej. Jeśli wybicie będzie w górę, to można oczekiwać zmiany trendu i rozważyć pozycję długą. Niestety taka pozycją byłaby długoterminowa i nasz zysk zjadałyby ujemne punkty swapowe. Jeśli wybicie będzie w dół można rozegrać pozycję krótką, w tm przypadku bylibyśmy w dużo bardziej korzystnej sytuacji i codziennie na nasz rachunek dochodziłby dodatkowy zysk. Wybicie dołem z formacji trójkąta również zwiększy prawdopodobieństwo kontynuacji trendu spadkowego.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADEConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here