Naga Markets

Carrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


Witam Państwa serdecznie. Po ostatniej analizie udało mi się otworzyć pozycje na parze walutowej GBPAUD. Niestety zlecenie oczekujące na parze walutowej EURAUD(które ustawiłem w połowie Pin Bara) nie aktywowało się i okazja uciekła.

GBPAUD
GBPAUD
GBPAUD – na wykresie tygodniowym, zgodnie z ostatnią analizą. Powstaje świeca podażowa. Pozycja krótka jest pozycją przeciwko trendu ale w tym przypadku otworzyłem ją ponieważ wystąpił jeden z ulubionych moich paternów do otwarcia pozycji. Przypomnę Państwu również, że na jedną pozycję nie należy ryzykować więcej niż 2% kapitału. Jak widać na wykresie wyżej mój short na tej parze walutowej składa się z dwóch pozycji. Niestety nie zdążyłem otworzyć jednej pozycji jak planowałem na otwarciu sesji i musiałem szukać okazji na mniejszych interwałach czasowych. Jeśli przyglądać się do pary walutowej bliżej można zauważyć, że znajduje się ona w bardzo ciekawym miejscu. Proszę spojrzeć na wykres niżej.

GBPAUDH4
Na wykresie H4 po 2 teście oporu od dołu powstaje wilka świeca Pin Bar. Jeśli świeca zamknie się na obecnym poziomie można będzie rozegrać ją na 3 sposoby:
1) Umieścić zlecenie oczekujące w połowie świecy i ustawić poziom s/l powyżej maximum.
2) Umieścić zlecenie oczekujące poniżej minimum świecy i poziom s/l powyżej maximum.
3) Wejść w pozycję po aktualnym cenom i ustawić poziom s/l powyżej maximum.
Osobiście ja jestem zwolennikiem pierwszego rozwiązania.

NED

Życzę Państwu sukcesów w 2015 roku i zapraszam na weekendowe podsumowanie roku z strategią.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here