Naga MarketsCarrytradelg Witamy Państwa serdecznie! CARRY TRADE to odświeżony dział “Gry ze swap”.

Pokazujemy rachunek inwestycyjny na którym analizujemy pary walutowe i otwieramy pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu: Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


GBPAUD

GBPAUD
GBPAUD – na wykresie widzimy świeży trend spadkowy. Możemy zauważyć, że cena ustaliła już piąty niższy dołek z rzędu. Średnie są spadkowe i w cena ję akceptuję. Świece wzrostowe zdecydowanie rzadziej występują na wykresie. Możemy również zauważyć formację RGR, która zapoczątkowała spadki. Para walutowa wygląda coraz ciekawiej i warto ją obserwować. Przyjrzyjmy się wykresowi dziennemu.

GBPAUD1D

 

Na pierwszy rzut oka wykres nie wygląda zachęcająco. Średnie często się przecinają i świece mają spore knoty. Jeśli jednak obejrzymy wykres bardziej szczegółowo to możemy zauważyć pewną zależność. Kiedy szybsza średnia (simple 11) przecina wolniejszą (simple 21) to wkrótce cena zaczyna ruch spadkowy, który ustała nowy dołek. Możemy ten fakt wykorzystać do ulepszenia naszych decyzji inwestycyjnych. Obecnie jest to jedyna para walutowa, która porusza się w trendzie zgodnym z dodatnimi punktami swapowymi. Pozycje, krótkie, jakie są przetrzymywane przez noc zwiększą nasz zysk lub zamortyzują stratę.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here