Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


GBPAUD

GBPAUD
GBPAUD – na wykresie wyżej możemy zauważyć formację trójkąta równobocznego, która się utworzyła na płaskim rynku. Formacja jest dobrej jakości. Na wykresach intraday możemy zauważyć, że dolna krawędź formacji była kilkukrotnie testowana i przy każdym teście widzieliśmy reakcję byków. Dobrze widać również istotną strefę oporu w której odbywała się kilkakrotnie kumulacja pozycji krótkich, które w końcowym efekcie doprowadziły do silnego impulsu spadkowego, który przełamał wsparcie. Takie wybicie zwiększa prawdopodobieństwo kontynuacji impulsu spadkowego. Dziś prawdopodobnie widzimy ruch korekcyjny, podczas którego cena przetestowała opór od dołu. Obecne poziomy cenowe są atrakcyjne do zajęcia pozycji krótkiej. Dla takiej pozycji rozsądny poziom stop loss znajdowałby się na poziomie powyżej ostatniego istotnego szczytu. Początkowy cel dla takiej pozycji to stosunek zysku do ryzyka 1:1.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADEConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here