Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”. 😉

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


TabelaObok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURZAR
EURZAR
EURZAR – jedyna interesująca na daną chwile para walutowa na której widzimy początek korekty. W tym tygodniu mieliśmy zaskakujący dobry odczyt indeksu instytutu ZEW z Niemiec, który może wywołać korektę w trendach. Atrakcyjnym miejscem na zajęcie pozycji zgodnej z trendem to okolice 14.15 tam widzimy górną granice kanału spadkowego, który jak widać jest znaczący i respektowany przez rynek. Rozsądny poziom S/L to okolice 14.40(powyżej ostatniego dołka na tej parze walutowej). Dobrym miejscem na realizacje zysku jest poziom 13.00Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here