Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURZAR

EURZAR
EURZAR – na parze walutowej powstała formacja objęcia hossy. Formacja może martwić graczy, które mają pozycje zgodną z trendem. Należy pamiętać o tym, że formację przeciwko panującemu trendowi charakteryzują się mniejszą skutecznością. W takiej sytuacji należy zaczekać na dalszy rozwój sytuacji lub zacząć ciąć straty i zmniejszyć pozycję.

USDPLN

USDPLN1W
USDPLN – na parze walutowej widzimy silny trend wzrostowy. Przez długi czas nie widzieliśmy żadnej głębszej korekty. Obecnie widzimy na szczycie formację objęcia bessy. Nie należy jednak myśleć, że zapowiada ona zmianę trendu. Prawdopodobnie zobaczymy korektę ABC. Przyjrzyjmy się bliżej wykresowi.
USDPLN
Na wykresie dziennym powstaje formacją RGR. Jeśli świeca dzienna zamknie się poniżej linii szyi to prawdopodobieństwo wystąpienia korekty ABC wzrośnie. Jeśli ktoś chcę wykorzystać formację do otwarcia pozycji krótkiej to należy uważać na zaznaczone strefy na wykresie oraz być bardzo ostrożnym ponieważ formację przeciwko trendowi wiążą się ze zwiększonym ryzykiem.

Niżej zaprezentowane aktywne zlecenia na koncie.
zlecenia

Zysk z punktów swap 8,6 % depozytu. Łączny zysk 12,9%.
2014 rok: Zysk z punktów swap 8,2 % depozytu. Łączny zysk 13,6%.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADEConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here