Naga Markets
Carrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURZAR

EURZAR
EURZAR – na wykresie widzimy dosyć interesującą sytuację. Pierwsze co rzuca się w oczy to duża świeca podażowa, która jeśli się zamknie na podobnych poziomach to utworzy formację objęcia bessy. Widzimy również, że na wykresie formuje się również formacja 1-2-3 (Zig Zag). Jeśli cena pokona minima z zeszłego miesiąca to prawdopodobieństwo dalszego impulsu spadkowego znacząco wzrośnie. Jeśli taki scenariusz zacznie się realizować to będziemy mogli się zastanowić o zwiększenie naszej pozycji. Kosztem zwiększenia naszej pozycji to zmniejszenie odległości stop lossa lub zwiększenie ryzyka na pozycji. Dodatkowym plusem pozycji krótkich są dosyć pokaźne punkty swapowe, które się księgują codziennie na naszym rachunku.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADE


logo_xm_2Analiza powstała przy współpracy z brokerem XM. Promocja – załóż konto i otrzymaj 30USD bez depozytu. Broker XM oferuje handel FX, CFD, ropa i złoto. Zobacz również ofertę szkoleń internetowych: Webinariatokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here