Naga MarketsCarrytradelg Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu: Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURZAR

EURZAR
EURZAR – po weekendowej analizie zajęliśmy pozycje na parze walutowej. Obecnie widzimy jak powstaje silna świeca podażowa na wykresie tygodniowym. Należy jednak poczekać na zamknięcie świecy, żeby wyciągać jakiekolwiek wnioski. Jeśli na wykresie tygodniowym świeca zamknie się w okolicach otwarcia to pozycje krótkie przestaną być tak atrakcyjne jak wydawały się w ubiegłym tygodniu. Jeśli na parze walutowej aktywuje się nasze zlecenie stop to możemy zapomnieć o pozycjach krótkich przez dłuższy okres czasu ponieważ cena ustali drugi niższy dołek i trzeci wyszczy szczyt i to spowoduje, że nasz scenariusz korekty ABC się nie sprawdzi. Jeśli świeca tygodniowa utworzy silną świece marubozu to możemy poszukać okazji do zwiększenia obecnej pozycji.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADEConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here