Naga Markets

Carrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURZAR

EURZAR1D
EURZAR – na wykresie dziennym można bez problemu zauważyć wczorajsze wybicie z formacji trójkąta zniżkującego. Warto zauważyć, że podobne wybicie górą było już wcześniej ale okazało się fałszywym i w następny dzień po nim uformowała się formacja objęcia bessy. To pokazywało jak silne są niedźwiedzie. Fałszywe wybicie było również dobrym przykładem dlaczego nie należy zajmować pozycje przeciwko trendu i warto czekać na scenariusz, który będzie zgodny z naszą długoterminową analizą. Na wykresie wyżej jeszcze wczoraj została otworzona pozycja krótka, która już dziś zaczęła zarabiać. Nasz cel dla takiej pozycji to okolice 12,50. Niestety teraz zajęcie pozycji krótkiej skutkowałoby nie korzystnym stosunkiem zysku do ryzyka. Nie zapominajmy o tym, że rynek lubi dawać drugą szanse dla spóźnionych traderów i jeśli cena ponownie będzie testować dołną strefe trójkąta to będzie dobra okazja do dołączenia się do ruchu zgodnego z kierunkiem wybicia.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADE

NEDŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here