Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURTRY
EURTRY
EURTRY – na wykresie wyżej widzimy reakcje niedźwiedzi, które skutecznie pokazują swoją przewagę. Zaznaczona świeca na wykresie skutecznie wyczyściła wszystkie stop lossy ustawionych dla krótkich pozycji. Proszę zwrócić uwagę na to, że powstała ona w okresie małej zmienności(przed świętami). Obecnie mamy płyny rynek i widzimy, że dotarcie do zakładanych przez nas poziomów jest problematyczne. Jeśli się przejrzeć można również bez problemu zauważyć formację objęcia bessy, która powstała po zamknięciu tygodnia. Wygląda na to, że rynek zaczyna od nas uciekać. Przyjrzyjmy się interwalowi 1D.
EURTRY1D
Na wykresie dziennym widzimy serie sygnałów sprzedaży oraz kilka ważnych konfluencji. Proszę zwrócić uwagę na konfluencje. Dynamiczna linia trendu która byłą testowana na wykresie dziennym już pięciokrotnie, ostatni ruch korekcyjny skończył się na dojściu do niej oraz do zniesienia 38,2% FIBO. Następnie widzimy średnie, które pokazują kierunek spadkowy. Widzimy również strefę oporu, która została obroniona. Charakterystyczną oznaką siły niedźwiedzi to świecy z długimi górnymi knotami oraz z krótkimi dolnymi. Ilość argumentów po stronie niedźwiedzi skłania nas do otwarcia pozycji krótkiej. Rozsądny stop loss pozycji byłby powyżej ostatniego szczytu.

Niżej zaprezentowane aktywne zlecenia na koncie.
zlec

Zysk z punktów swap 8,5 % depozytu. Łączny zysk 15,9%.
2014 rok: Zysk z punktów swap 8,2 % depozytu. Łączny zysk 13,6%.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADE
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here