Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURTRY
EURTRY1W
EURTRY – na wykresie tygodniowym widzimy powrót popytu. Nasze zlecenie zostało zamknięte na Stop Lossie. Widzimy, że świeca zamknęła się powyżej średnich i oporu. Należy zwrócić uwagę na to, że jest zagrożenie powstania formacji oRGR. Póki na wykresie tygodniowym nie powstanie silny sygnał sprzedaży pozycji krótkie wiążą się ze zwiększonym ryzykiem.
sl

EURZAR
EURZAR1D
EURZAR – na wykresie dziennym widzimy wybicie z formacji trójkąta zniżkującego. Takie wybicia często skutkują kontynuacją ruchu w kierunku wybicia. Należy być ostrożnym z zajmowaniem pozycji długich ponieważ takie pozycję nie są zgodne z trendem oraz wiążą się z dużymi kosztami utrzymania takiej pozycji. Sytuacja na parze walutowa robi się ciekawa i prawdopodobnie nasze zlecenie oczekujące wkrótce zostanie zrealizowane.

Niżej zaprezentowane aktywne zlecenia na koncie.
zlecenia

Zysk z punktów swap 8,5 % depozytu. Łączny zysk 14,4%.
2014 rok: Zysk z punktów swap 8,2 % depozytu. Łączny zysk 13,6%.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADEConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here