Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURTRY

EURTRY1W
EYRTRY – na wykresie wyżej widzimy silny momentum na wykresie tygodniowym. Obecnie jest środa i do zamknięcia świecy pozostaje sporo czasu. Pamiętajmy, że zamknięcie tygodnia kreują duże graczy. Warto zwrócić uwagę na strefę i potencjalne ryzyko zajęcie pozycji długoterminowej. Proszę zwrócić uwagę jak w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy niedźwiedzi reagowały na wyznaczoną strefę. Jedyne przebicie strefy było w okresie niskiej płynności. W danym sytuacji pozycja krótka wygląda atrakcyjnie. Rozsądny poziom stop lossa zakładamy powyżej strefy, take profita w okolicach niebieskiej linii.

EURZAR

EURZAR1D
EURZAR – na wykresie widzimy, że ceny testują poziomy o których pisaliśmy w weekendowej analizie(link). Początek tego tygodnia wygląda na korektę, która przetestowała ważne poziomy cenowe. Długoterminowe niedźwiedzie, które mają na oku parę walutową prawdopodobnie zwrócą swoją uwagę na obecne poziomy cenowe.

USDCAD

USDCAD
USDCAD – para walutowa przez długi okres czasu sugerowała możliwe dalsze wzrosty. Dziś sytuacja techniczna wygląda zupełnie inaczej. Jeśli zamknięcie dziennej świecy będzie niżej wsparcia, to na wykresie zobaczymy formację RGR, której prawe ramie jest również trójkątem zniżkującym. Po godzinie 22 można już będzie zajmować pozycję krótkie, które wiążą się z wysokim prawdopodobieństwem wystąpienia ruchu w stosunku 1:1. Rozsądny poziom stop lossa byłby powyżej prawego ramia.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADEConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here