Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURTRY
EURTRY
EURTRY – po teście oporu widzimy, ze byki zaczynają pokazywać swoją słabość. Możemy od razu zauważyć, że cena nie ustaliła nowego wyższego szczytu. Świeca tygodniowa zamknęła się w pobliżu swoich minimum i zasięg świecy nie pokonał maximów z ubiegłego tygodnia.  Wygląda na to, że czeka nas konsolidacja na parze walutowej. Warto jednak obserwować zachowanie ceny na tej parze walutowej. Jeśli nastepna świeca tygodniowa będzie silnym spadkowym marubozu i się zamknie poniżej zaznaczonej strefy wsparcia to można to potraktować jako sygnał do zajęcia pozycji krótkiej z celem w okolicach 2.55 i stop lossem powyżej obecnych maximów.

EURZAR
EURZAR
EURZAR – para walutowa na której mamy zajętą pozycję. Obecnie nie było testu oporu jednak może on się wydarzyć i spóźnieni traderzy powinni czekać w tym miejscu na zajęcie pozycji krótkich. Jeśli następna świeca dniowa zamknie się poniżej obecnych minimów prawdopodobieństwo na wystąpienia korekty o okolice oporu znacząco się zmniejszy. Jeśli cena zrealizuje nasz Take Profitu i następnie będzie test oporu to pozycja krótka będzie się wiązać z większym ryzykiem i mniejszym prawdopodobieństwem sukcesu.

Niżej zaprezentowane aktywne zlecenia na koncie.
zlecenia

Zysk z punktów swap 8,5 % depozytu. Łączny zysk 15,1%.
2014 rok: Zysk z punktów swap 8,2 % depozytu. Łączny zysk 13,6%.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADEConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here