Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURTRY
EURTRY
EURTRY – na wykresie wyżej widzimy obecną sytuację na parze walutowej. Swieca, która powstaje niestety nie ma pozytywnych przekazań dla niedzwiedzi. Wykres przez czas pokazywał, że niedzwiedzi kontrolują sytuacje, proszę spojrzeć na świece zaznaczonymi czerwonymi strzałkami. Są to świece z długimi górnymi knotami, które sygnalizują odrzucenie wyższych poziomów. Warto zwrócić uwagę również na dwa poprzednie zamknięcia i formację, które zostały utworzone. Pierwsza to było książkowe objęcie bessy, następna to duża świeca Pin Bar. Jedynym sygnałem przemawiającym za bykami była świeca zaznaczona żółtą strzałką. Ważnym dla pary walutowej będzie zamknięcie dnia oraz zamknięcie świecy tygodniowej. Wtedy zmożemy bardziej klarownie ocenić sytuację.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADEConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here