Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURTRY
EURTRY
EURTRY – na parze walutowej widzimy wzrosty od otwarcia tygodnia. Po weekendowej analizie zajęliśmy pozycję krótką w oczekiwaniach na dalszy impuls spadkowy. Jednak jak widzimy na wykresie wyżej rynek testuje naszą cierpliwość. Należy zachować spokój i czekać na dalszy rozwój sytuacji. Dodatkowym plusem naszej pozycji to punkty swapowe, które nagradzają nas za przetrzymanie pozycji. Widzimy również, że cena dotarła do średnich ich obecnie testuje. Przejdźmy na wykres dzienny.
EURTRY1D

Na wykresie dziennym możemy  czuć strach i być zaniepokojeni widokiem. Rysuje się świeca marubozu, która przebija opór oraz linie trendu. Z drugiej strony świeca dzienna nie jest jeszcze zamknięta i nie mamy powodów do zaniepokojenia. Z psychologicznego punktu widzenia pozycję, które nas niepokoją są to pozycję, których nie doceniamy i należy ich zatrzymać. Jeśli stop loss będzie zrealizowany to będzie oznaczało, że się myliliśmy jednak póki cena znajduję się na poziomach poniżej stop lossa to nasze zdanie przy otwarciu pozycji nie może ulec zmianie.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADEConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here