Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURNZD

EURNZD1M
EURNZD – na wykresie miesięcznym możemy zauważyć, że cena dotarła do ważnej strefy oporu. Widzimy, że była ona testowana kilkakrotnie i za okres od 2003 roku była ona przełamana tylko jeden raz. Jest to bardzo ważna strefa dla inwestorów długoterminowych. Po prawej stronie wykresu możemy zauważyć świece, która nie jest jeszcze zamknięta. Widzimy, że zaczyna ona przypominać Pin Bara. Jeśli świeca miesięczna zamknie się spadkowo to miejsce będzie świetną okazją dla zajęcia pozycji krótkiej. Jest to oczywiście wysoki interwał czasowy i należy się liczyć z tym, że taka pozycja może być otwarta nawet przez 6-12 miesięcy. Przyjrzyjmy się bliżej wykresowi tygodniowemu.
EURNZD1W
Na tym wykresie widzimy dosyć interesującą sytuację. Cena wybiła istotny niższy szczyt w trendzie ale nie widzimy silnego impulsu wzrostowego, który teoretycznie musiałby wystąpić jeśli większość długoterminowych inwestorów mieli je w tym miejscu. Widzimy również małą konsolidację, która wygłąda na dystrybucję. Jeśli cena wybije się dołem z konsolidacji i świeca tygodniowa będzie silną świecą marubozu to będzie dobrym miejscem na próbę dołączenia się do ruchu trendowego z wyższego interwału czasowego.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADE


logo_xm_2Analiza powstała przy współpracy z brokerem XM. Promocja – załóż konto i otrzymaj 30USD bez depozytu. Broker XM oferuje handel FX, CFD, ropa i złoto. Zobacz również ofertę szkoleń internetowych: WebinariaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here