Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURNOK
EURNOK
EURNOK – na wykresie tygodniowym powstaje świeca Pin Bar. Jeśli świeca tygodniowa zamknie się na podobnych lub wyższych poziomach to będzie sygnalizować powrót popytu oraz większe prawdopodobieństwo do wzrostów.
EURNOK1D
Na wykresie dziennym można zauważyć, kilka z rzędu świec popytowych. Jeśli będziemy świadkami silnej świecy popytowej (z małym łub bez górnego knota) to będzie sygnałem do zajęcia pozycji zgodnej z trendem długoterminowym. Rozsądny stop loss w takiej sytuacji znajdowałby się w okolicach 8,44. Take profit w okolicach 9,00.

EURZAR
EURZAR
EURZAR – cena na parze walutowej zbliża się do naszego zlecenia oczekującego. Proszę zwrócić uwagę na konfluencje w miejscu ustawionego zlecenia oczekującego. Jest 5 czynników, które zwiększają prawdopodobieństwo silnego momentum spadkowego w tym miejscu. Na tym poziomie znajduje się silny opór, zasięg realizacji korekty overbalance, górna krawędź kanału spadkowego, który jest respektowany przez rynek, 50% zniesienia FIBO oraz strefa wartości (wstęga średnich).

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADE


Z ogromną przyjemnością informujemy Państwa, że podczas konferencji FXCUFFS gościć w Polsce będzie Jack Schwager. Podzieli się on sekretami mistrzów tradingu na zamkniętych warsztatach, ale również na otwartym wykładzie! (link do zapisów na konferencję)
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here