Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURCAD
EURCAD
EURCAD – na dana chwile widzimy silny impuls wzrostowy, który jest spowodowany decyzją BoC w sprawie stóp procentowych(szczegółowe informację znajdziecie tutaj). Jednak to wydarzenie nie zmienia trendu długoterminowego, który jest spadkowy. Cena nie dotarła do wyznaczonego poziomu, który był wspomniany we wcześniejszej analizie. Na wykresie jest zaznaczony spadkowy kanał cenowy w ramach którego przez dłuższy okres czasu oscyluje cena. Każde wybicie(od ponad pół roku) ponad górną linie kanału było krótkotrwałe i impuls wytracał sile po czym powracał do trendu. Mierząc ostatni impuls spadkowy to można również zauważyć, że poziomy znajdują się w zniesieniu 50% FIBO. Te fakty spowodowały otwarcie pozycji krótkiej z większą odległością poziomu stop lossa i mniej korzystnym stosunkiem zysku do ryzyka. Poziom stop loss został umieszczony w okolicach 1.465, take profit 1.371.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADEConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here