Naga Markets

Carrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURCAD

EURCAD
EURCAD – na wykresie tygodniowym widzimy, że cena dotarła do strefy wsparcia. Możemy zaważyć, że świeca tygodniowa zamknała się blizko swoich maximów oraz w obecnej chwili nie widzimy żadnej reakcji niedźwiedzi. Prawdopodobnie w nadchodzącym tygodniu zobaczymy kulminacyjny ruch wzrostowy. Warto obserwować reakcję ceny jeśli ona pokona ostatnie szczyty. Analizując parę walutową możemy zauważyć, że cena dosyć często wybija nowy wyższe szczyty po czym pojawiają się niedźwiedzie, które skutecznie kontuzją ruch trendowy, który się kończy nowymi niższymi dołkami.

USDPLN

NED

USDPLN
USDPLN – na wykresie dziennym widzimy zakończenie korekty spadkowej. Niestety nie zmogliśmy zająć odpowiednie wcześnie pozycję i nie zmogliśmy wykorzystać ten ruch cenowy, który przewidzieliśmy tydzień temu. Warto zwrócić uwagę na to, że po teście strefy wsparcia powstała silna świeca wzrostowa, która zakrzepłą się powyżej maximów poprzedniej świecy. Zamknięcie świecy jest blisko maximów i to świadczy o tym, że po realizacji zysku z pozycji długich byki powracają do zakupów przecenionego instrumentu. Jednocześnie możemy zauważyć, że część niedźwiedzi, które wykorzystały ten ruch spadkowy zaczynają zamykać swoje pozycję krótkie.
W tym tygodniu zostały zamknięte dwie pozycję na koncie.
historia

Niżej zaprezentowane aktywne zlecenia na koncie.
zlecenia

Zysk z punktów swap 8,8 % depozytu. Łączny zysk 11,5%.
2014 rok: Zysk z punktów swap 8,2 % depozytu. Łączny zysk 13,6%.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADEŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here