Naga Markets

Carrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURCAD
EURCAD
EURCAD – para walutowa na której w środę była zajęta pozycja krótka przynosi obecnie dobry zysk. Jak widać na wykresie tygodniowym powstała duża świeca Pin Bar, która pokazuje sile niedźwiedzi oraz sygnalizuje dalsze spadki. Dla spóźnionych dobrym miejscem na zajęcie pozycji zgodnej z trendem(krótkiej) będzie re-test oporu w okolicach 1.41 oraz polowy świecy, która wypada również na obecnych poziomach. Stop Loss w takim scenariuszu byłby ustawiony powyżej maximów tej świecy. W tym przypadku poziom T/P będzie jak i w pierwszym przypadku w okolicach 1.37.

GBPAUD
GBPAUD
GBPAUD – na tej parze walutowej była zajęta pozycja krótka, która skończyła się brutalnym stop lossem. Sygnał który powstał okazał się fałszywym i jest to dobrym przykładem dlaczego warto jest stosować stop loss przy każdym zagraniu.
sl
Miejsce w którym była zajmowana pozycja krótka było dosyć ryzykowne i właśnie dlatego pozycja była zajęta z dużo mniejszym ryzykiem niż zawsze. Należy również uważać na sygnał silnej dywergencji, który nadal obowiązuje i każę być ostrożnym do zajmowania jakichkolwiek pozycji na tej parze walutowej.

Niżej zaprezentowane aktywne zlecenia na koncie.
pozycje

NED

Zysk z punktów swap 8,3 % depozytu. Łączny zysk 14,5%.
2014 rok: Zysk z punktów swap 8,2 % depozytu. Łączny zysk 13,6%.
1 miesiąc: +14.23%.
2 miesiąc: -1.73%.
3 miesiąc: -1.10%.
4 miesiąc: +1.54%.
5 miesiąc: +1.36%.
6 miesiąc: +4.50%.
7 miesiąc: -5.02%.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADEŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here