Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”, który od dziś będzie się nazywać bardziej fachowo. 😉

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi  Analizami


TabelaObok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).   


EURCAD

EURCAD
EURCAD – na wykresie tygodniowym powstała duża świeca Inside Bar. Dobrym miejscem na shorta to okolice 1.42. Własnie tam będę ustawiać zlecenie oczekujące. Rozsądnym poziomem S/L to okolice ostatniego szczytu, który się łączy z silnym oporem. Atrakcyjny poziom T/P to okolice 1.37. Fundamentalnie CAD obecnie wygląda bardzo atrakcyjnie. Ostatnie dane z rynku pracy były bardzo pozytywne. Stopa bezrobocia spadła aż o 0,4% i obecnie wynosi 6,5%. Wcześniejsze dane inflacyjne też były bardzo dobre. W długim terminie takie tempo rozwoju może doprowadzić do podwyżki stopy procentowej.

EURZAR

EURZAR
EURZAR – po tym jak cena przetestowała wsparcie na tej parze walutowej zaczęła się korekta. Możecie Państwo zauważyć jak cena akceptuje narysowany na wykresie kanał spadkowy, już od dłuższego czasu. Według mnie atrakcyjnym miejscem na dołączenie się do trendu spadkowego to okolice 14.15-14.17. Własnie tam będę szukać okazji do zajęcia pozycji z bardzo dobrym stosunkiem ryzyka do zysku. Ponieważ rozsądny S/L można ustawić w okolicach 14.50 a poziom T/P to okolice 13.00.

Brak aktywnych zleceń na koncie. 

Zlecenia

Zysk z punktów swap 8,2 % depozytu. Łączny zysk 18,5%.
1 miesiąc: +14.23%.
2 miesiąc: -1.73%.
3 miesiąc: -1.10%.
4 miesiąc: +1.54%.
5 miesiąc: +1.36%.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here