Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURCAD

EURCAD1D

EURCAD – na wykresie widzimy jak otworzyla sie świeca tygodniowa. Silna luka która powstała została szybko zapelniona. Po powstaniu luki umieściliśmy zlecenie oczekujące, które czekalo na aktywacje przy poziomach domykających lukę. Zlecenie zostało aktywowane pierwszego dnia, następnie cena otworzyła silna świece popytową, która zamknęła się w okolicach maksimów. Pozycja która została otwarta, ma poziom zlecenia stop powyżej świecy sygnalnej, czyli formacji objęcia na wykresie tygodniowym. Obecnie widzimy na wykresie dosyć interesującą sytuację. w postaci powstania drugiej świecy doji, która ma sentyment spadkowy, to może oznaczać, że w tych okolicach jest chwilowa równowaga między niedźwiedziami i bykami. Jeśli wczorajsza świeca jest wisielcem, to wybicie dołem spowoduje aktywacje stop lossów byków i otwarcie pozycji krótkich przez niedźwiedzi, co spowoduje silny impuls spadkowy, który prawdopodobnie będzie ruchem trendowy i ustali nowe dołki na wykresie tygodniowym.

EURZAR

EURZAR1D
EURZAR – na wykresie możemy zauważyć, że na początku tygodnia cena przetestowała przełamana od góry strefę oporu. Pod czas testu zwiększyliśmy naszą pozycję i to na chwile obecną wygłąda na dobrą decyzje. Należy obserwować zachowanie ceny na wykresie i zamknięcie świecy tygodniowej. Cel naszych pozycji to nowe długoterminowe dołki.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADEConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here