Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURCAD

EURCAD

EURCAD – na wykresie tygodniowym widzimy trend spadkowy. Po prawej stronie wykresu możemy zauważyć silną formację objęcia bessy. Proszę zwrócić uwagę również na konfluencje, które są obecne na wykresie. Formacja się utworzyła po silnym ruchu kulminacyjnym, który mógł sugerować zakończenie korekty. Analizując historie możemy wnioskować, że takie objęcie (engulfing), często się sprawdza na tej parze walutowej, cena znajduje się w okolicach średnich, które są spadkowe, obecne poziomy wykraczają poza kanał spadkowy w którym cena znajduje się przez 80-90% czasu i ostatnią konfluencją, którą możemy zauważyć na wykresie to silna strefa oporu, która zwiększa prawdopodobieństwo, zakończenia korekty. Pozycja krótka wygląda atrakcyjnie, można rozegrać formację pod czas testu 38,2% zniesienia FIBO, lub po ustaleniu nowego minimum na wykresie.

EURZAR

EURZAR
EURZAR – świeca tygodniowa zamknęła się pro-spadkowo, widzimy że impuls nabiera tempa. Jeśli następna świeca tygodniowa ustali nowe minima to możemy rozważyć zwiększenie pozycji. Rozsądnym poziomem na ustawienie stop lossa w tym przypadku będą poziomy powyżej powstałej świecy tygodniowej, take profit to nowe niższe dołki na wykresie.

Niżej zaprezentowane aktywne zlecenia na koncie.

zlecenia

Zysk z punktów swap 8,9 % depozytu. Łączny zysk 6,3%.
2014 rok: Zysk z punktów swap 8,2 % depozytu. Łączny zysk 13,6%.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADEConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here