Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURCAD

EURCAD
EURCAD – na wykresie widzimy test ważnego oporu. Po tym teście, na wykresie tygodniowym powstała silna świeca spadkowa. Warto zwrócić uwagę na maximum świecy, jest ono ustałone na wyższych poziomów poprzedniej świecy. Po tym niedźwiedzie zaczęli gwałtownie otwierać pozycję krótkie oraz wykorzystywali każde wzrosty do tego aż do samego zamknięcia świecy. Jest to silny sygnał, który można wykorzystać.
EURCADD1
Na wykresie dziennym widzimy bardziej szczegółowy obraz. Prosze zwrócić uwagę na pierwszą strzałkę po lewej. Widzimy, że świeca, która powstała aktywowała dużą ilość stop lossów dla pozycji krótkich oraz na tych poziomach część byków mieli ustawione zlecenia oczekujące na kupno. W końcowym efekcie widzimy, że niedźwiedzi przejęli kontrole nad ceną i skutecznie kontynuują ten ruch. Ostatnia świeca, która się zamkneła jest świetnym przykładem silnego reversal bara, który odrzuca wyższe poziomy cenowe. Wszystko wskazuje na większe prawdopodobieństwo kontynuacji impulsu trendu długoterminowego.

EURZAR

EURZAR
EURZAR – na tym wykresie również widzimy przewagę niedźwiedzi oraz powrót ceny do kanału spadkowego, który kolejny się sprawdził. Jeśli ktoś miał pozycję długą rozgrywając objęcie hossy na wykresie tygodniowym to taką pozycję należy zamknąć w okolicach poziomu break even. Rozsądny poziom na realizację zysków to okolice ostatnich dołków.

Niżej zaprezentowane aktywne zlecenia na koncie.
zlecenie

EURZAR – na wykresie widzimy

Zysk z punktów swap 8,8 % depozytu. Łączny zysk 11,6%.
2014 rok: Zysk z punktów swap 8,2 % depozytu. Łączny zysk 13,6%.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADEConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here