Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURCAD

EURCAD
EURCAD – na wykresie tygodniowym widzimy powstałą świece równowagi. Warto zwrócić uwagę na to, że świeca powstała po teście ważnego oporu. Przesłanie świecy jest pro-spadkowe, ponieważ jej zamknięcie jest poniżej otwarcia.  Ważnym faktem jest to, że świeca przetestowała górną krawędź kanału spadkowego oraz średnie. Przyjrzyjmy się bliżej wykresowi niżej.
EURCAD1D
Na wykresie dziennym widzimy, że ostatnia świeca jest bardzo silna świecą marubozu, która nie posiada knotów, to oznacza że przez cały dzień instytucje, które mają znaczący wpływ na cenę otwierali pozycje krótkie. Cześć traderów, które sugerują ją się analizą price action po otwarciu kolejnej kolenej świecy rozważy otwarcie pozycji, krótkiej po sygnale low 2.  Rozsądny stop loss w tym przypadku znajdowałby się powyżej świecy sygnalnej, take profit co najmniej 1:1.

EURZAR

EURZAR
EURZAR – na wykresie tygodniowym widzimy silny sygnał sprzedaży. Warto zwrócić uwagę na to, że sygnał powstał po teście silnego oporu. Rozegrać sygnał można na kilka sposobów. Sygnał jest silny i prawdopodobnie test polowy świecy nie nastąpi. Maksymalne prawdopodobne cofnięcie ceny to poziomy 38,2% świecy. Inne scenariusze to otwarcie świecy po bieżących cenach lub poniżej. Rozsądny stop loss to poziomy powyżej świecy sygnalnej, take profit to dolne ograniczenie kanału.

Niżej zaprezentowane aktywne zlecenia na koncie.
zlecenia

Zysk z punktów swap 8,8 % depozytu. Łączny zysk 11,5%.
2014 rok: Zysk z punktów swap 8,2 % depozytu. Łączny zysk 13,6%.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADEConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here