Naga Markets

Carrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURCAD
EURCAD
EURCAD – zgodnie z przewidywaniami cena testuje Pin Bara, który się utworzył w zeszłym tygodniu. Obecnie cena oscyluje w okolicach 50-61,8% zniesienia FIBO. Ten poziom jest również silnym oporem o przełamanie, którego będzie bardzo ciężko. Poziom jest bardzo istotny i świeca z ubiegłego tygodnia pokazuję, że został on przełamany i obecnie jest kluczowym oporem. Dodatkowymi argumentami wspierającymi pozycje krótką to górna krawędź kanału spadkowego oraz strefa wartości(średnie) którą cena akceptuję. Ilość nałożonych czynników nałożyła się na otwarcie kolejnej pozycji kosztem poprzedniej, czyli został zmniejszony poziom stop lossa pierwszej pozycji i dodana kolejna. Ogólna wartość stop lossa to 2% konta.

EURZAR
EURZAR
EURZAR – na tej parze walutowej można zauważyć, że ostatni impuls spadkowy wybił się z kanału spadkowego. Obecnie cena się cofa do kanału spadkowego. Poziomy cenowe nie są atrakcyjne do zajęcia pozycji. Dobrym miejscem na zajęcie pozycji krótkiej to poziom 13.75-14.00. W tych okolicach znajduję się silny opór, który nie był jeszcze testowany po przełamaniu poziomu. Jak w powyższym przypadku te poziomy będą łączyć ze sobą 50% zniesienia FIBO, górną krawędź kanału oraz strefa wartości.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADE

NEDŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here