Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURCAD
EURCAD
EURCAD – na wykresie wyżej można zauważyć jak technicznie zachowała się cena po wybiciu z trójkąta, początkowo cena zawróciła i przetestowała opór, który wcześniej był wsparciem w formacji. Po teście widzimy silny impuls spadkowy, który ustała nowe niższe dołki w trendzie spadkowym. Rozsądnym rozwiązaniem dla pozycji to zabezpieczenie części zysku zmniejszając rozmiar pozycji łub przestawiając poziom s/l. Można go ustawić na kilka sposobów. Np. powyżej strefy wybicia z trójkąta zniżkującego, powyżej szczytów z niższego interwału, na poziom BE łub w odległości połowy dziennego ATR.

EURTRY

EURTRY
EURTRY – para walutowa nadal jest interesująca. Niestety obecnie tylko do obserwacji. Po prawej stronie wykresu można zauważyć nie skuteczny sygnał sprzedaży oraz powstającą świece marubozu, która prawdopodobnie już zamknęła wszystkie pozycje traderów, które otwierali pozycje kierując się tym sygnałem. Wygląda na to, że cena zaczyna kolejną fale wzrostów, która może doprowadzić do testu wyznaczonego przez nas oporu i aktywować nasze zlecenie oczkujące.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADE


Z ogromną przyjemnością informujemy Państwa, że podczas konferencji FXCUFFS gościć w Polsce będzie Jack Schwager. Podzieli się on sekretami mistrzów tradingu na zamkniętych warsztatach, ale również na otwartym wykładzie! (link do zapisów na konferencję)
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here