Naga Markets

Carrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


TabelaObok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURCAD
EURCAD
EURCAD – na wykresie tygodniowym widać, że cena dotarła do ważnego oporu. Można bez problemu zauważyć, że aż 5 razy cena docierała pod ten poziom wsparcia/oporu i zamykała się silną świecą popytową łub podażowa, po czym czterokrotnie występował jeszcze silniejszy impuls w przeciwległym kierunku. Należy uważać na ten poziom i czekać na sygnał/formacje kontynuacji trendu spadkowego na wykresie dziennym.

EURTRY
EURTRY
EURTRY – na tej parze walutowej w tym tygodniu aktywowało się zlecenie sell limit. Poziom w okolicach 2.83 już nie jest istotny. Przez ostatnie kilka miesięcy był on wielokrotnie przełamywany i jak widać nie pełni już funkcji dobrego oporu/wsparcia. Jeśli po tak silnym momentum nie będzie równie silnego sygnału sprzedaży łub konsolidacji to zastanowię się nad zamknięciem pozycji łub zredukowaniem poziomu S/L.

EURZAR
EURZAR
EURZAR – na tej parze walutowej cena osiągała poziom S/L. Obecnie ZAR wygląda bardzo słabo. Jeśli nie będzie silnego sygnału powrotu do trendu na wykresie tygodniowym to ta para walutowa przestanie dla mnie być interesująca.
SL
Niżej prezentuje aktywne zlecenia na koncie.
zlecenia

NED

Zysk z punktów swap 8,2 % depozytu. Łączny zysk 14,1%.
1 miesiąc: +14.23%.
2 miesiąc: -1.73%.
3 miesiąc: -1.10%.
4 miesiąc: +1.54%.
5 miesiąc: +1.36%.
6 miesiąc: +4.50%.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here