Naga Markets

Carrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURCAD

EURCAD

EURCAD – na wykresie widzimy, że cena ponownie testuje strefę oporu oraz górną krawędź kanału spadkowego. Obecne poziomy cenowe są  bardziej atrakcyjne do zajęcia pozycji krótkich. Jeśli nasz scenariusz zostanie potwierdzony to możemy również zauważyć, że zacznie się realizować formacja RGR, obecnie widzimy, że cena formuje prawe ramie formacji. Spróbujemy to wykorzystać i zwiększymy naszą pozycje. Przypominamy że maksymalne ryzyko na transakcje wynosi 2% naszego depozytu.

NED

EURPLN

EURPLN
EURPLN – na wykresie tygodniowym widzimy świeży trend spadkowy, który przebił ważną strefę wsparcia. Możemy bez problemu zauważyć, że cena przetestowała strefę i ostatnia świeca to silny Pin Bar, który pokazuje ewentualne zakończenie korekty. Konfluencją dla sygnału jest wstęga średnich. Dobrym miejscem na zajęcie pozycji krótkiej to połowa świecy. Na początku tygodnia ustawimy zlecenie oczekujące w tym miejscu. Na takiej pozycji będziemy maksymalnie ryzykować 1% depozytu. Pozycja miałaby korzystny stosunek zysku do ryzyka. Rozsądny poziom realizacji zysku to dołki, które widzimy po lewej stronie wykresu.

Niżej zaprezentowane aktywne zlecenia na koncie.
zlecenia

Zysk z punktów swap 8,9 % depozytu. Łączny zysk 11,2%.
2014 rok: Zysk z punktów swap 8,2 % depozytu. Łączny zysk 13,6%.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADEŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here