Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”. 😉

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


TabelaObok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURCAD

EURCAD
EURCAD – po ostatniej analizie na tej parze ustawiłem zlecenie oczekujące, które znajduję się w połowie świecy Inside Bar(Ryzyko na tą transakcje to 1,5% depozytu). Do tej pory jeszcze nie mieliśmy testu polowy świecy. Może nawet tego testu nie być ale otwarcie pozycji po obecnych cenach nie będzie mieć atrakcyjnego stosunku zysku do ryzyka.

EURAUD

EURAUD
EURAUD – widzimy w tym tygodniu, że AUD pokazuje sile. Jednak nie jestem zainteresowany ponownym otwarciem pozycji na tej parze walutowej. Jak Państwo widzicie mamy wywłaszczone średnie. Nie jest to klarowna sytuacja. Cena wcześniej złamała ważny opór i obecnie testuje go od góry. Następny ważny opór to okolice 1.50. Ważne wsparcie to 1.30. Otwieranie pozycji jest na tej parze walutowej według mnie jest zbyt ryzykowne.

Zapraszam wszystkich czytelników na weekendową analizę CARRY TRADE!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here