Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURCAD

EURCAD

EURCAD – na wykresie dziennym widzimy, że cena znajduje się na podobnych poziomach przez caly tydzien. W srodowej analizie pisalismy o tym, że jeśli cena wybije dolem z 2 inside barów to wybicie może być okazją do zwiększenia naszej pozycji. Jeśli przejrzymy się bliżej świecom na wykresie to zauważymy, że w czwartek pojawiła się formacja fałszywego wybicia. Formacja ta wskazuje na odrzucenie ważnego poziomu ceny. Często pojawiają się sytuacje, gdy cena pierwotnie idzie w jednym kierunku, ale potem jest zawracana przez profesjonalistów, zostawiając amatorów po niewłaściwej stronie rynku. Setup Fakey może prowadzić do całkiem sporych ruchów na rynku. Po powstaniu formacji zostawiamy nasze zlecenie oczekujące na parze walutowej i czekamy na dalszy rozwój trendu długoterminowego na tej parze walutowej.

Niżej zaprezentowane aktywne zlecenia na koncie.

zlecenia

Zysk z punktów swap 8,9 % depozytu. Łączny zysk 4,8%.
2014 rok: Zysk z punktów swap 8,2 % depozytu. Łączny zysk 13,6%.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADEConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here