Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”. 😉

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


TabelaObok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURCAD
EURCAD1W
EURCAD – obecnie najbardziej interesująca para walutowa jaką obserwuję na tym koncie. Z perspektywy tygodniowej można zauważyć, że cena zamknęła się w okolicach ważnego wsparcia. Widać również, że podaż jest silna i nacisk na spadki jest coraz większy.
EURCAD1D
Z dziennej perspektywy widać czwartkową wzrostową świece po posiedzeniu EBC. W piątek mieliśmy zaskakująco gorszy odczyt stopy bezrobocia w Kanadzie ale nie widać, żadnej przeceny kanadyjskiej waluty. Prawdopodobnie rynek już zaczyna rozważać podniesienie stóp procentowych przez BoC po ich jastrzębim komunikacie. Temu wydarzeniu również sprzyja Coraz lepsza sytuacja w USA.

Niżej prezentuje aktywne zlecenia na koncie.
zlecenia

Zysk z punktów swap 8,2 % depozytu. Łączny zysk 17,6%.
1 miesiąc: +14.23%.
2 miesiąc: -1.73%.
3 miesiąc: -1.10%.
4 miesiąc: +1.54%.
5 miesiąc: +1.36%.
6 miesiąc: +4.50%.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here