Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURCAD

EURCAD
EURCAD – na wykresie dziennym widzimy, że dzisiejsza świeca wybiła maxima poprzedniego Pin Bara. Prawdopodobnie tam znajdowała się duża ilość stop lossów traderów. Proszę zwrócić uwagę na ostatnią świecę, która powstaje, jest to Pin Bar. Analizując parę walutową od dłuższego czasu zauważamy, że ruchy cenowe mają tendencję wybijać stop lossy i później kontynuować trend. Możemy to zobaczyć jak na wyższych interwałach czasowych tak i na niższych. Jeśli świeca zamknie się jako Pin Bar to może być dobrą okazją do zajęcia pozycji z korzystnym stosunkiem zysku do ryzyka.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADEConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here