Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURCAD

EURCAD1W
EURCAD – na wykresie tygodniowym widzimy dosyć interesującą sytuacje. W naszej wcześniejszej analizie pary walutowej (link) cena znajdowała się na poziomach 1.34 (pierwsze przebicie kluczowego wsparcia). Zwróciliśmy uwagę na to, że zakres wahań cen był poniżej kanału spadkowego w którym cena przebywa około 90% czasu i czekaliśmy na korektę w celu zajęcia pozycji krótkiej. Niestety korekta okazała się płytsza niż zakładaliśmy i okazja inwestycyjna uciekła. Ruch ten był ciężki do przewidzenia z perspektywy tygodniowej. Proszę zwrócić uwagę, że świeca poprzedzająca impuls spadkowy była wisielcem, który dużo inwestorów potraktowało jako Pin Bar, który zapowiadał kontynuacje korekty. Obecnie para walutowa nie wygląda atrakcyjnie do zajęcia jakiejkolwiek pozycji ale warto ją mieć na oku ponieważ sytuacja na parze walutowej jest niemal identyczna tej o jakiej pisaliśmy wcześniej. Cena ponownie znajduje się poniżej kanału spadkowego i poziomy cenowe nie są atrakcyjne do zajęcia pozycji krótkich to może spowodować, że niedźwiedzie zaczną księgować zyski. Natomiast byki mogą się skusić do zajęcia pozycji długich ze względu na wsparcie oraz nowe dołki w trendzie spadkowym. To może spowodować korektę. Interesujące poziomy cenowe do zajęcia pozycji krótkich będą jeśli cena ponownie przetestuje strefę uporu łub górną krawędź kanału spadkowego.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADEConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here