Naga Markets

Carrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURCAD
EURCAD1W
EURCAD – na tej parze walutowej mamy zajęte 2 pozycje krótkie, które zgodne z długoterminowym trendem spadkowym(link do poprzednich analiz). Warto również przejrzeć się parze walutowej bliżej.
EURCAD1D
Na wykresie dziennym widać formację trójkąta zniżkującego. Niestety wejście w pozycję krótką na daną chwile nie byłoby dobrą decyzją ponieważ nie mamy przebicia dolnego wsparcia formacji. Jeśli zamknięcie przebijającej świecy będzie poniżej wsparcia to będzie to prawdziwa okazja do zwiększenia łub otwarcia pozycji krótkiej z korzystnym stosunkiem zysku do ryzyka. Niestety zlecenie oczekujące nie jest rozsądnym rozwiązaniem ponieważ jest możliwość wystąpienia wybicia poziomów niżej tylko knotem po czym cena może zawrócić do obecnych poziomów ale jeśli świeca tygodniowa nie zamknie się powyżej poziomu otwarcia świecy z poprzedniego tygodnia to będziemy mieć na wykresie formację objęcia bessy, która również również jest engulfingem i znacząco zwiększy prawdopodobieństwo dalszych spadków. W sytuacji wyżej rozsądnym rozwiązaniem byłoby zajęcie pozycji krótkiej skracając wielkość stop lossa czyli dopasowując ryzyko do 2% kapitału.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADE


Z ogromną przyjemnością informujemy Państwa, że podczas konferencji FXCUFFS gościć w Polsce będzie Jack Schwager. Podzieli się on sekretami mistrzów tradingu na zamkniętych warsztatach, ale również na otwartym wykładzie! (link do zapisów na konferencję)


NED


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here