Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”. 😉

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


TabelaObok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURAUD
EURAUD

EURAUD – na tej parze walutowej została otwarta pozycja o której pisałem w ostatniej analizie. W tym tygodniu można zauważyć, że EURO zyskuję w stosunku do pozostałych walut (moim zdaniem jest to tylko realizacja zysków i już wkrótce zobaczymy powrotne osłabienie wspólnej waluty). Obecnie na tej parze walutowej można zauważyć, że cena dotarła do ważnego oporu, jeśli na tym poziomie pojawi się sygnał sprzedaży będzie to dobrym miejscem na otwarcie pozycji krótkiej z bardzo korzystnym stosunkiem zysku do ryzyka(jest to krótkoterminowy scenariusz). W tym przypadku rozsądnym poziomem do realizacji zysku byłby poziom w okolicach 1.42. Oczywiście rozsądny S/L byłby powyżej sygnału sprzedaży.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here