Naga Markets

Carrytradelg
Witamy Państwa serdecznie! W dzisiejszej analizie CARRY TRADE, prawdopodobnie zwiększymy naszą pozycję na parze walutowej EURAUD.

Chcemy Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURAUD

EURAUD
EURAUD – na wykresie tygodniowym widzimy, że na początku tygodnia cena kontynuowała ruch wzrostowy, po formacji objęcia hossy. W ostatniej analizie pary walutowej zwróciliśmy uwagę na miejsce powstania formacji objęcia na wykresie tygodniowym i na wielki rozmiar świecy, która mogla być ruchem kulminacyjnym korekty z wyższego interwału czasowego. Przyjrzyjmy się bliżej wykresowi dziennemu.
EURAUD1D
Na tym wykresie wyraźnie widać, że cena przetestowała linie trendu. Po pierwszym impulsie powstała silna świeca marubozu, która sugerowała przełamanie linii trendu. Nie było to dobrym miejscem na zajęcie pozycji długiej ponieważ Linia trendu jest poprowadzona z wyższego interwału czasowego. Dziś możemy zauważyć, że była to pułapka na byki. Na wykresie powstała najsilniejsza dwu-świecowa formacją objęcia bessy, która jest również engulfingiem. Na wykresie widzimy również kilka konfluencji takich jak silna strefa oporu oraz linia trendu. Jeśli świeca dzienna zamknie się na podobnych poziomach to będzie świetna okazja do zajęcia pozycji krótkiej z bardzo dobrym stosunkiem zysku do ryzyka.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADE

NED

logo_xm_2Analiza powstała przy współpracy z brokerem XM. Promocja – załóż konto i otrzymaj 30USD bez depozytu. Broker XM oferuje handel FX, CFD, ropa i złoto. Zobacz również ofertę szkoleń internetowych: WebinariaŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here