Naga MarketsCarrytradelg Witamy Państwa serdecznie! CARRY TRADE to odświeżony dział “Gry ze swap”.

Pokazujemy rachunek inwestycyjny na którym analizujemy pary walutowe i otwieramy pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu: Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURAUD

EURAUD

EURAUD – na wykresie dziennym widzimy, że cena zachowała się tak jak przewidywaliśmy. Na wykresie widzimy kolejną świece marubozu, która pokazuje nam przewagę niedźwiedzi. Jeśli zaczyna się silniejszy ruch trendowy to większe korekty będą mało prawdopodobne i lepiej szukać dobrego miejsca na wejście z krótszym stop lossem niż na większą korekta która zniesie znaczna część ruchu cenowego. Pierwszym miejscem na realizacje zysku z pozycji to strefa wsparcia widoczna na wykresie. Kiedy cena tam dotrze ważnym będzie jej zachowanie i sygnały jakie zobaczymy na wykresie.

EURZAR

EURZAR
EURZAR – na wykresie miesięcznym widzimy, że świeca miesięczna nie zamknęła się poniżej linii trendu. Jest to pierwszy sygnał ostrzegawczy. Dokładniej jest opisany w książce V.Sperandeo. W sytuacji powstałej na wykresie będziemy czekać na test linii trendu od góry. Jeśli taki test nastąpi dobrym rozwiązaniem będzie realizacja części zysku i przestawienia zlecenia stop na poziomy BE.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADE


logo_xm_2Analiza powstała przy współpracy z brokerem XM. Promocja – załóż konto i otrzymaj 30USD bez depozytu. Broker XM oferuje handel FX, CFD, ropa i złoto. Zobacz również ofertę szkoleń internetowych: Webinariatokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

  1. Uważam że na EUR/AUD spadki już się zakończyły ponieważ cena dobiła do dolnego korytarza, po narysowaniu sobie go na D1 jest bardzo widoczny. Cena wiele razy już się odbijała i teraz też zareagowała. Duże wzrosty się w nocy szykują i jutro cały dzień do końca tygodnia. Tak mi się tylko wydaje :}

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here