Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURAUD

EURAUD
EURAUD – na wykresie tygodniowym widzimy formacje objęcia hossy. Formacja jest silną formacją, jednak to nie zmienia trendu. Warto obserwować parę walutową w następnym tygodniu. Jeśli nie będzie kontynuacji wzrostów to będzie znaczyć, że ktoś wykorzystał dane poziome cenowe do agresywnej sprzedaży i ostatnia świeca będzie ruchem kulminacyjnym na wykresie. Jeśli tak się stanie to poziomy poniżej świecy będą świetną okazją do zajęcia pozycji krótkiej.

EURZAR

EURZAR
EURZAR – na wykresie miesięcznym widzimy linie trendu, która jest akceptowana. Po ostatnim tescie na parze walutowej, na wykresie miesięcznym powstała świeca z długim górnym knotem. Obecnie widzimy, że cena ponownie testuje poziomy cenowe, które znajdują się powyżej linie trendu. Jeśli świeca miesięczna zamknie się z długim górnym knotem to dobrym miejscem na zajęcie pozycji będą poziomy poniżej minimum świecy.

Niżej zaprezentowane aktywne zlecenia na koncie.

zlecenia

Zysk z punktów swap 9,2 % depozytu. Łączny zysk 1,6%.
2014 rok: Zysk z punktów swap 8,2 % depozytu. Łączny zysk 13,6%.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADE


logo_xm_2Analiza powstała przy współpracy z brokerem XM. Promocja – załóż konto i otrzymaj 30USD bez depozytu. Broker XM oferuje handel FX, CFD, ropa i złoto. Zobacz również ofertę szkoleń internetowych: WebinariaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here