Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURAUD

EURAUD
EURAUD -na tym wykresie widzimy, że tworzy się formacja trójkąta znizkującego i cena przetestowała górną krawędź formacji, która jest również linią trendu. Po prawej stronie wykresu pojawiła się silna dwu-świecowa formacja objęcia, która sygnalizuję otwarcie pozycji krótkich, jednak strefa i konfluencje, które w niej się znajdują sugerują otwarcie pozycji krótkiej. Rozsądny poziom na stop loss znajdowałby się powyżej ostatniego istotnego maxima, bardziej ryzykowny scenariusz przewiduje ustawienie zlecenia stop powyżej sygnalu. Poziomy realizacji zysku to zaznaczone na wykresie strefy wsparcia.

EURZAR

EURZAR
EURZAR – na wykresie tygodniowym widzimy, formację 1-2-3, która często sygnalizuję zakończenie korekty, w tym przypadku korekty ABC. Zwiększyliśmy naszą pozycję po tym jak cena przełamała linie szyi formacji. Możemy również zauważyć, że świeca przełamująca linie szyi jest również formacją objęcia bessy. To wszystko znacząco zwiększa prawdopodobieństwo dalszych spadków w następnych tygodniach. Dobrym miejscem na zajęcie pozycji krótkiej to test przebitej linii szyi formacji 1-2-3. Rozsądny poziom na stop loss znajdowałby się powyżej prawego ramienia formacji. Analizując historie możemy zauważyć, że ruchy trendowe były bardzo dynamiczne i wiązały się z szybkim ustalaniem nowych dołków. Jeśli ruch cenowy zniesie ponad 70% formacji objęcia to pozycje krótkie przestaną być tak atrakcyjne.

Niżej zaprezentowane aktywne zlecenia na koncie.

zlecenia

Zysk z punktów swap 9,2 % depozytu. Łączny zysk 8,2%.
2014 rok: Zysk z punktów swap 8,2 % depozytu. Łączny zysk 13,6%.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADE


logo_xm_2Analiza powstała przy współpracy z brokerem XM. Promocja – załóż konto i otrzymaj 30USD bez depozytu. Broker XM oferuje handel FX, CFD, ropa i złoto. Zobacz również ofertę szkoleń internetowych: WebinariaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here