Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURAUD

EURAUD1W
EURAUD – na wykresie nadal widzimy wzrosty, które aktywowały zlecenie stop naszej pozycji. Otwieralismy pozycje celując w bardzo dobry stosunek zysku do ryzyka, co sprawia, że potrzebujemy mniejszej skuteczności, żeby zarabiać. Obecnie możemy zaobserwować silne umocnienie EURO, rapotr CFTC nadal wskazuje na umocnienie się australijskiego dolara. Jednak dynamika wzrostu Długich pozycji w EURO jest dużo większa. Dlatego należy poczekać na silny sygnal Price Action lub na ponowny test strefy oporu i dopiero potem szukac okazji do sprzedażyCFTCEUR.
CFTCAUD

EURZAR

EURZAR1W
EURZAR – na wykresie widzimy drugą świece pro-spadkową, która sugeruje zakończenie korekty ABC. Obecnie cena znajduje się w strefie silnego oporu. Mimo silnego umocnienia EURO, widzimy, że ZAR dosyć solidnie zyskał na wartości. Prawdopodobnie spowodowało to dużo wyższy odczyt sprzedaży detalicznej r/r (prognoza 1.8%, obecnie 3.4%). Krótka pozycja również wygląda dobrze z punktu widzenia analizy technicznej. Możemy rozważyć otwarcie pozycje poniżej minimum obecnej świecy lub w trakcie testu połowy świecy tygodniowej. Rozsądny poziom stop lossa to poziomy powyżej aktualnego szczytu. Pozycja charakteryzuje się bardzo korzystnym stosunkiem zysku do ryzyka, rozsądny poziom take profit to okolice nowych, niższych dołków.

Niżej zaprezentowane aktywne zlecenia na koncie.

zlecenia

Zysk z punktów swap 8,9 % depozytu. Łączny zysk 5,9%.
2014 rok: Zysk z punktów swap 8,2 % depozytu. Łączny zysk 13,6%.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADEConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here