Naga MarketsCarrytradelg
Witam Państwa serdecznie! CARRY TRADE to nowy odświeżony dział “Gry ze swap”.

Chce Państwu przypomnieć, że cały czas mam ten sam rachunek inwestycyjny na którym analizuję pary walutowe i otwieram pozycje tylko w przypadkach kiedy jest trend zgodny z dodatnimi punktami swapowymi. Czyli nie zarabiam tylko na ruchu trendu wybranej pary walutowej ale również na przetrzymywaniu pozycji przez noc.

Wytłumaczenie co to jest swap i w jaki sposób zarabiamy na punktach swap przeczytacie tu:
Co to jest swap,W jaki sposób zarabiamy na punktach swapowych.


Zapraszam również do zapoznania się z wcześniejszymi Analizami.


Obok znajduje się tabela prezentująca ilość środków jaki zarobimy otwierając odpowiednią pozycję na odpowiedniej parze walutowej (u brokera XM), która będzie na bieżąco aktualizowana(kliknij na nią żeby powiększyć obraz).


EURAUD
EURAUD
EURAUD – wyżej umieszczony jest wykres miesięczny na którym widać świece Pin Bar. Ta świeca nie powstała w przypadkowym miejscu tylko w strefie kluczowego oporu. Dobrym miejscem na zajęcie pozycji będzie test połowy świecy, którego jeszcze nie było. Rozsądny stop loss w takim scenariuszu znajdowałby się powyżej sygnału. Rozsądny Take profit w okolicach wsparcia 1.40. Stosunek zysku do ryzyka przy takim scenariuszu wyniesie około 2,5:1.

EURNOK
EURNOK
EURNOK – para walutowa zbliża się do bardzo interesującego technicznego miejsca. Na wykresie jest silny trend wzrostowy. Ostatni ruch wygląda tylko na głębszą korektę, która prawdopodobnie się skończy w ciągu kilku tygodni. Dla traderów grających pod ten ruch korekcyjny, którzy posiadają pozycję krótkie na tej parze należy pomyśleć o realizacji zysków łub zaciśnięcia poziomu S/L. Jeśli cena przetestuje poziomy (kluczowego wsparcia i strefę wartości) 8.50-8.40 i po tym pojawi się sygnał łub formacja sugerująca zakończenie korekty to będzie dobra okazja do dołączenia się do trendu. Niestety minusem w tej sytuacji będą ujemne punkty swapowe za pozycję długą i należy z tym się liczyć.

Podsumowanie 2014 roku z systemem inwestycyjnym CARRY TRADEConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here